Stone & Furniture

Меблі для ванної кімнати на замовлення

Пенал у ванній

Замір, доставка та монтаж - безкоштовно

Телефонуйте: МТС (050) 566-4443(066) 134-1240;
viber-logo(095) 349-5100, Київстар (096) 083-1310

 
  • Від виробника в Києві
  • Точний розрахунок вартості
  • Виїзд фахівців в день замовлення

Ванна кімната має певну інтимність і зазвичай прихована від сторонніх очей. І на жаль, далеко не всі надають великого значення її обстановці. Багато хто вважає, що ванна повинна виконувати тільки функціональне призначення. Насправді це не так.

Меблі для ванної кімнати цілком здатні перетворити приміщення, зробити його максимально затишним і красивим. Ми - відома компанія Stone & Furniture яка виробляє чудові оригінальні предмети інтер'єру.

Наші меблі для ванної подарують Вам комфорт, затишок і будуть радувати Вас багато років. Ми виготовляємо високоякісні меблі за мінімальною ціною!

Переваги меблів для ванної: різноманітні тумби, полиці, пенали, і комоди на замовлення

Правильно обставити ванну кімнату допоможуть наші фахівці. Ми пропонуємо функціональні меблі, які дають можливість заховати всі миючі та чистячі засоби в ящики, а над красивою тумбою можна прикріпити витончену вішалку для рушників.

Наші меблі не псуються від вологи і перепадів температури! Ми впевнені, що зможемо підібрати багато різних варіантів корпусних меблів для ванної, і вона стане комфортніше і практичніше з новими меблями від Stone & Furniture!

Наші переваги:

  1. Виготовлення меблів будь-якої складності.
  2. Наші фахівці приїдуть в будь-який зручний для Вас час, заміряють і прорахують всю вартість меблів для вашої ванної кімнати.
  3. З радістю виготовимо меблі по готовому ескізу або фото в короткий термін.
  4. Наш конструкторський відділ виконає проект майбутніх меблів, щоб вони відповідали вашим вимогам, умовам експлуатації, мали продуману і функціональну конструкцію.
  5. Ми любимо експериментувати і створювати оригінальні рішення, наші меблі стануть яскравою прикрасою для Вашої ванної кімнати.

Вибір меблів для ванної кімнати

Тумби

Тумба у ванну

Стільниці для раковини

Стільниця у ванну

Полички і стелажі

Полички в ванну

Пенали

Пенал в ванну кімнату

Комплекти для ванної

комплект меблів у ванну

Дзеркальні шафки

Дзеркальні шафки

Кутові полиці

Кутові полиці для ванної кімнати

Авторський дизайн

авторський дизайн у ванній кімнаті

Наші меблі для ванної найзручніші і стильні, адже ми знаємо що ванна кімната - це місце, де кожен сантиметр грає важливу роль і може станти в нагоді для зручного зберігання. Для виготовлення меблів ми використовуємо сучасні технології і нове обладнання, матеріали, які дозволяють домогтися ергономічності і безпеки. Якщо сумніваєтеся - замовте меблі і переконайтеся в цьому самі!