Stone & Furniture

3D панелі в дизайні кухні - яскраві ідеї
для вашого інтер'єру

Якщо ви шукайте альтернативу звичайним шпалерам, то популярні нині тривимірні панелі стануть відмінним варіантом. 3D-панелі часто можна побачити не тільки в громадських, а й в приватних просторах, адже відмовитися від такого модного і функціонального рішення практично неможливо.

3D-панелі у дизайні кухні

Переглядаючи каталог 3D панелей можна легко знайти цікаві варіанти, які відмінним чином зможуть вписатися в інтер'єр різних кухонь. За допомогою подібних панелей можна декорувати простір, яке розташовується між кухонних шаф. Крім того, при наявності вільної від меблів стіни, раціонально декорувати саму поверхню стіни.

Що таке 3D-панелі?

Тривимірні панелі - актуальна новинка в оформленні дизайну різних приміщень. У порівнянні з фарбуванням і звичайними шпалерами панелі дозволяють надавати кімнаті додатковий простір і обсяг, створюючи глибоку і оригінальну гру світла в інтер'єрі.

3D-панелі на кухні

Технічні характеристики гіпсових панелей на увазі два види монтажу: зі швами або повністю безшовна технологія. Крім того, вони мають прекрасну звукоізоляцію і нетоксичні у використанні. Додатково зазначимо простоту процесу реставрації, перефарбування та полегшену конструкцію панелей.

Чому 3D-панелі для кухні так популярні?

Тривимірні панелі в кухонному інтер'єрі є справжньою інновацією, яка користується підвищеною популярністю і часто застосовується дизайнерами та архітекторами. З чим пов'язана така популярність, і які нововведення несе в собі цей матеріал?

популярність 3D-панелей

Подібна обробка набуває все більшого поширення за рахунок незвичайного і багатого дизайну, широкої різноманітності фактури і візерунків. Великий спектр всіляких рішень допомагає кожному господарю вибрати підходящий та індивідуальний варіант, який буде відповідати особистим уподобанням і смакам кожного.

використання 3D-панелей на кухні

Гіпсові панелі можна вільно інтегрувати в простір, використовуючи їх як самостійний або ізольований варіант. Допускається спільне застосування в дизайні з іншими традиційними матеріалами, відтворюючи унікальні композиції.

3D-paneli-v-dizajne-kuhni — jarkie-idei-dlja-vashego-inter'era-5

3D-панелі зручно і легко поєднувати з класичними матеріалами, наприклад, з декоративною штукатуркою або деревом. Поверхні кухонного гарнітура і меблів, стіни над стільницею - розсувні панельні двері або кухонний фартух виступає прекрасним варіантом. Також відзначимо, що підбираючи варіанти можна звернути увагу на моделі, які захищені від різних агресивних впливів (вода, вогонь і т.д.).

3D-paneli-v-dizajne-kuhni — jarkie-idei-dlja-vashego-inter'era-6

Додатково рекомендуємо ажурні моделі - вони виглядають елегантно і унікально, дозволяючи підкреслити смак власників і створюючи затишок житла. Подібний варіант буде прекрасним рішенням для тих людей, які цінують красу дизайну. Ажурні 3D-панелі виступають актуальним рішенням не тільки для кухні, але і для вітальні. Подібний вид декорування дозволяє відтворювати незвичайні ефекти для кухні, роблячи її ще більш свіжої, просторою і естетичною.