Stone & Furniture

Догляд за стільницею зі штучного каменю Staron

Уход за столешницей из искусственного камня

Стільниці зі штучного каменю довговічні і в багатьох випадках їх можна легко відремонтувати або відреставрувати. Прості в догляді і обслуговуванні, поверхні Staron будуть служити довгі роки не тільки на кухні або у ванній, але і при комерційному використанні в кафе або офісі.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб зберегти поверхні Staron.

1. Щоденний догляд за стільницею

Для повсякденного догляду поверхні не буде потрібно багато часу і сил. Просто візьміть і протріть вашу стільницю вологою ганчіркою або губкою для миття посуду, а потім витріть сухою м'якою тканиною або паперовим рушником, щоб від води не залишилися розводи та плями.

2. Прості плями

Вам допоможе миючий засіб на аміачної основі, також можна очистити поверхню засобом для миття скла та дзеркал. Обприсніть стільницю, потім витерти насухо м'якою тканиною або паперовим рушником.

3. Складні плями і незначні подряпини

Уход за столешницей

Staron надає покупцеві понад 70 кольорів штучного каменю. Кожен колір можна поєднувати з різним типом обробки.

Мильні плями і невеликі подряпини будуть більш помітні на стільницях з штучного каменю темних кольорів, особливо доведених до блиску, ніж на світлих поверхнях.

Таким чином, глянсове покриття, як правило, вимагає додаткового обслуговування і догляду, щоб зберегти свій первісний блиск. Різні методи очищення необхідні для видалення стійких плям і дрібних подряпин в залежності від виду обробки і кольору, як описано в наступних інструкціях.

НЕ намагайтеся відремонтувати глибокі подряпини, відколи або інші пошкодження - зверніться до кваліфікованого установника.

стiльницi зi штучного каменю

Матові стільниці

Удаление пятен со столешницы

Поверхні з невеликим блиском або матові рекомендується використовувати в місцях з високим навантаженням.

Для усунення забруднень такій поверхні можна використовувати будь-який м'який миючий або засоби для чищення. Нанесіть на вологу губку невелику кількість миючого крему або порошку і акуратними круговими рухами протріть робочу поверхню.

Темні поверхні, як правило, вимагають більше уваги, ніж світлі.

Глянцеві поверхні

Глянцеві стільниці вимагають більше уваги і догляду на відміну від матових поверхонь. Якщо потрібно видалити пляму або невелику подряпину - просто злегка протріть поверхню невеликим круговими рухами вологою губкою з м'яким миючим засобом.

Темні кольори

Темні кольори, як правило, вимагають більше уваги, ніж більш світлі кольори. Якщо чистити стільницю занадто агресивно, можливо зменшити рівень блиску поверхні.

4. Запобігання ушкоджень

Після видалення забруднень з стільниці, ретельно промийте поверхню чистою водою і витріть насухо м'якою тканиною або паперовим рушником, щоб запобігти появі плям.

Але можливі й більш серйозні пошкодження стільниці, ніж забруднення. Обов'язково дотримуйтесь наступних правил, щоб запобігти пошкодженню стільниці.

Висока температура

Стільниці зі штучного каменю Старон стійкі до високих температур у порівнянні з іншими матеріалами стільниць. Проте, не варто ставити на стільниці гарячі каструлі і жаровні. Також не варто ставити деякі прилади, які виділяють тепло, такі як електричні фритюрниці або грилі, це може призвести до пошкодження поверхні. Завжди використовуйте підставки для гарячого (вбудовані або переносні).

Кихонная столешница из искусственного камня Подставка под горячее на столешнице Подставка под горячее на столешнице из камня

Подряпини

Ніколи не нарізайте безпосередньо на стільниці, завжди користуйтеся обробними дошками. Також не варто чистити глянцеві стільниці сухий або жорсткою губкою через небезпеку появи на глянці подряпин.

Хімікати

Столешница из искуственного камня после чистки

Уникайте впливу на стільниці сильних хімічних речовин, таких як розчинник, ацетон і засоби для чищення духовки. Поверхні, схильні до дії цих хімічних речовин слід негайно промити водою. Контакт може викликати плями, які можуть зажадати капітального ремонту.

Якщо потрібно очистити стільницю від лаку для нігтів, то протріть поверхню рідиною для зняття лаку без ацетону і промийте водою.

Тріщини

Для запобігання виникнення тріщин на стільниці не варто кидати на неї важкі предмети або стояти.

ЗАМІТКА: якщо зменшився блиск, з'явилися подряпини і плями на твердих поверхнях після тривалого користування, то це НЕ є виробничим дефектом, а результат нормального зношення. Стільницю можна повторно відшліфувати і відполірувати. Для цього зверніться до виробника стільниці.

Дотримуйтесь простих правил догляду за стільницею зі штучного каменю і вона надовго збереже первісний вигляд.