Stone & Furniture

Кварцові стільниці проти гранітнихКраще рішення для робочої поверхні

Столешница из кварцаКоли ви намагаєтеся створити новий дизайн або облаштувати вашу кухню, вибір ідеальної стільниці може бути важким і довготривалим. Величезний асортимент матеріалів, може послужити складним рішенням для підбору стільниці, яка підійде для вашого способу життя і простору. На вашій ідеальної кухні стільниця повинна мати унікальний стиль, довговічність і не вимагати багато експлуатаційних витрат. З урахуванням цих трьох ключових елементів, можна звузити пошук до двох основних матеріалів, з яких виготовляються стільниці, - кварцу і граніту. Обидва матеріали забезпечують чудове рішення для стільниці, про яке Ви не пошкодуєте.

При вирішенні питання про те, який матеріал використовувати для стільниці на вашій кухні, ви не помилитеся, якщо виберіть кварц або граніт. Мало того, що ці матеріали принесуть жвавість вашому будинку, але кожен з них надає свої власні переваги. Кварцові стільниці подарують вам легкість в експлуатації, в той час як граніт вимагає більш високого технічного обслуговування. Ні кварц, ні граніт не розчарують з точки зору загального вигляду і стилю.

Стільниця з кварцового каменю

Кварцові стільниці виготовляються з натурального кварцу, одним із самих твердих мінералів, знайдених на планеті, також додають невелику кількість скляних і металевих вкраплень для соКварцевая столешницатворення цікавого дизайну. Іншою перевагою кварцу є те, що він не пористий матеріал і його структура не дозволяє поширюватися бактеріям, а також чинить опір проявам плям, захищаючи всю сім'ю і додаюуючи кухні додаткову чистоту.

Крім міцності, яку забезпечує кварцовий камінь, цей матеріал виглядає по-справжньому велично і його широке розмаїття кольорової гами забезпечує підбір стільниці на будь-який смак. Версії кольору майже нескінченні, це можуть бути варіанти класичних відтінків, таких як білих, чорних і коричневих, так і насичених, яскравих. Ви зможете підібрати стільницю зі штучного каменю будь-якого розміру, дизайну і втілити в життя найсміливіші ідеї.

Стільниці з гранітного каменю

Столешница из гранитаЩе один з найбільш часто використовуваних матеріалів для стільниць - граніт. У порівнянні з кварцем, цей матеріал дуже еластичний. Граніт є натуральним каменем, який ріжеться в своєму природному стані, а потім його полірують для використання в повсякденному житті. Для очищення граніту використовуйте теплу воду, спеціальний миючий засіб, м'яку губку, щоб допомогти зберегти свій блиск і чистоту.

Такий міцний матеріал важко подряпати, він відмінно переносить зміни температури. Граніту немає великого вибору кольорів, тому часто дизайн кухні планується в колір стільниці.