Stone & Furniture

Дизайн кухніДизайн кухниКухня є місцем зустрічі всієї родини і центральною частиною будь-якого будинку, для багатьох людей кухня має велике значення, також як і дизайн в ній. Тож не дивно, що дизайн кухні ділитися на широкий спектр різних стилів (сільський, сучасний, класичний і т.д.), які дозволяють кожній людині пристосувати свою кухню до їх власного стилю, аж до самої останньої деталі.
Стиль вашої кухні часто залежить від її габаритів. Стільниці зі штучного каменю дозволяють адаптувати вашу кухню до будь-якого стилю, незалежно від її формату. Адже форми, розміри і колірна гамма має величезний вибір і може бути підібрана спеціально під вашу кухню.

Вінтажні кухні

Стиль вінтаж, який користується все більшим попитом в оформленні кухні, є улюбленим для людей, які люблять старовинні деталі в своєму інтер'єрі.
Винтажная кухня

Цей стиль кухні характеризується використанням меблів, посуду і побутової техніки які викликають спогади про минулі часи. Всі використовувані текстильні вироби також будуть старовинні. За допомогою стільниці зі штучного каменю ви зможете зробити вашу кухню по-справжньому старовинною, безліч кольорів і
різноманітність форм допоможе вам в цьому.
Ідеально підходять меблі зі скляними дверима.
Кухні в цьому стилі, як правило, включають в себе плетені і дерев'яні аксесуари, натуральні матеріали, які можна комбінувати з іншими рослинами та квітами.

Сучасні кухні

Современная кухняПереважною особливістю сучасних кухонь є максимальна простота в дизайні. Головною метою цього стилю є мінімум захаращений простор.
Одна з головних визначних деталей сучасної кухні є те, що практично будь-який матеріал може бути використаний в його оформленні: від більш традиційних матеріалів, таких як дерево, граніт або мармур, до більш оригінальних і сучасних (кварц, акрил, пластик).
Що стосується кольорів, використовуваних в кухнях цього типу, сміливі тони є найпопулярнішими, але люди з більш традиційними смаками можуть використовувати пастельні тони.

Кухні в стилі Рустик

Рустик кухня

Рустик стиль використовує натуральні матеріали і гармонійні кольори для створення теплої атмосфери. Цей тип прикраси пов'язаний з простим способом життя в конкретному середовищі - життя в сільській місцевості.
Сільські кухні ідеально підходять для людей, які люблять природу і вважають за краще природні аксесуари.

Цей стиль прийшов в сучасне суспільство з сільського життя, який багато людей цінують, особливо в наш час, адже так іноді важливо відійти від метушні життя в місті.

Ідея полягає в тому, щоб зробити перерву від шуму світу і повернутися додому, щоб з'єднатися з природою і з основними предметами першої необхідності.

Найпопулярнішим матеріалом для будівництва сільської кухні є натуральне дерево (клен або дуб). Камінь, кераміка, плетені обробки також можуть бути використані в дизайні. Всі ці матеріали допомагають створити середовище, яке є природним.

Інший аспект, який необхідно розглядати в сільській кухні є освітлення. Кухня в такому стилі повинна мати великі вікна і висвітлюватися природним світлом.

Що стосується кольору, використовуються теплі, затишні тони. Найчастіше застосовуються такі кольори: коричневі, легкий бордовий, теракотовий, помаранчевий, кава і слонова кістка. Ці кольори можуть бути виділені через відповідні комбінації з білим.

Великі кухні

Большая кухняЗавдяки розміру, господарі великих кухонь можуть дозволити собі безліч декоративних варіантів, але потрібно правильно розподілити використання простору для досягнення хороших результатів.
Величезний плюс просторих кухонь в тому, що вони володіють великими вікнами, які дозволяють поліпшити умови освітлення.

Відмінний і недорогий спосіб збільшити простір - це об'єднання двох зон, таких як їдальня і кухня.
Більшість людей, які можуть дозволити собі перепроектування простору, вирішили встановити великі кухні з розташуванням острова зі стільницею зі штучного каменю, вбудованої мийкою або плитою. Крім того, що острів виглядає дуже сучасно, це ще звільняє велику частину вільного простору. Стільниці на острів часто роблять зі штучного каменю, з такою важливою деталлю кухня набуває гарний зовнішній вигляд і зручність у використанні.

Дизайн маленької кухні

Маленькая кухня

Маленькі кухні можна зробити практично в будь-якому стилі і з будь-яким дизайном.
Головною метою стає зробити компактну кухню, яка буде мати всю необхідну комплектацію і різні аксесуари, підкресленні обраним стилем. Сучасні матеріали дозволяють створити затишну кухню навіть в маленькому просторі. Так, штучний камінь надає багато можливостей для реалізації стільниці, підвіконня та столу. Наприклад, можна зробити підвіконня, яке переходить в стільницю зі штучного каменю. Стільниці з акрилу або кварцу дозволяють ефективно використовувати кожен сантиметр простору кухні.

У невеликих кухнях, вибір кольору є одним з найбільш важливих аспектів для того, щоб дати відчуття простору і світла. Рекомендується використовувати блакитні, зелені тони. Якщо ви вирішили використовувати іншу колірну гаму, не страшно, адже збільшити обсяг можливо не тільки за допомогою правильно підібраних кольорів, а й інших дизайнерських рішень. Не варто боятися експериментувати, оформлюйте свою кухню так, як ви це бачите, без оглядки на жорсткі рамки незручного планування.