Stone & Furniture

Підбір стінових панелей
Панели из камняСтінова панель, або кухонний фартух, мабуть, одна з важливих деталей в кухонному інтер'єрі. Стінова панель для кухні, повинна бути практичною і естетично виглядати. А також красивою, довговічною, просто і легко очищатися від забруднень і бути стійкою до високих температур. Вологостійкість також є важливим фактором при виборі матеріалу для виготовлення стіновх панелей. Кухонний фартух повинен витримувати будь-які навантаження, не тріскатися, не вбирати запах і витримувати будь-яку температуру, тому як часто піддається негативним впливам.

Панелі на кухню виготовляють з таких матеріалів як: пластик, скло, плитка, штучне каміння. Всі ці матеріали мають свої сильні і слабкі сторони. Що краще саме для вас, що ж все-таки вибрати? Давайте разом розберемося в цьому питанні, розглянемо всі плюси і мінуси кожного виду матеріалу.

Вибір матеріалу для кухонних стінових панелей

Стінові панелі з кахлю
Стеновые панели из кафеля

Керамічна плитка - мабуть, самий найбільш часто вживаний матеріал використовується в роботах пов'язаних з обробкою внутрішніх приміщень і фасаду.

Переваги:

 1. Витримують велике навантаження.
 2. Зносостійкість. Якщо за нею правильно доглядати ця плитка може прослужити вам протягом 10-50 років без втрати первісного вигляду.
 3. Гігієнічність і вологостійкість. Плитка не вбирає сторонні запахи і також не схильна до впливу вологи. Її можна протирати будь-якими миючими засобами.
 4. Не загоряється під дією високих температур.
 5. Не викликає алергічну реакцію, тому як не виділяє токсини.

Недоліки:

 1. Крихкість. Якщо її ненавмисно вдарити важким предметом, то велика ймовірність того, що плитка потріскається, замінити її досить таки складно.
 2. Відносно висока вартість.
 3. Завжди потрібно тримати під контролем, плиткові шви. При неправильній обробці, шви з часом забруднюються і втрачають свій первинний вигляд. У плиткових швах може завестися грибок і розвинутися цвіль.
 4. Шви по закінченню часом стираються. Їх потрібно час від часу затирати заново.

Пластикові стінові панелі

Пластиковая стеновая панельДуже ефектно виглядає стінна панель із пластику. Не гірше ніж з дорогих матеріалів. Для того щоб створити рівний фартух, можна вибрати пластик листовий, тоді ваш фартух буде ідеально рівним і без швів.

 1. Досить простий догляд за поверхнею.
 2. Найдешевший матеріал.
 3. Великий асортимент.

Недоліки:

 1. При низьких температурах пластик стає дуже крихким і ламким.
 2. Низька механічна міцність. Стінну панель досить легко пробити.
 3. Легко коптиться і забруднюється.
 4. Вбирає запах

Стінові панелі зі скла

Стекляная стеновая панель

Кухонний фартух з скла часто використовують в якості декору стіни між стільницею і шафками на кухні по-іншому він називається «скіналь». Такий фартух додасть яскравість вашої кухні і зробить її унікальною.

Переваги:

 1. Можна зробити зображення на склі, або заздалегідь роздрукувати картинку або будь-яке зображення на ваш смак. Але і на ціні це позначиться.
 2. Легко відмивається.
 3. Не боїться вологи.

Недоліки:

 1. Не найнадійніший матеріал. Скло дуже крихке, обережно потрібно ставити такі стінові панелі тим сім'ям, у кого є діти.
 2. Висока вартість.
 3. Можливість розвитку цвілі і грибків.

Штучний камінь для стінових панелей

 

Стінові панелі зі штучного каменюСтінові панелі зі штучного каменю витримують вплив високих температур, такі панелі міцні, і не боятся вологи. Якщо Ви встановите такий фартух, можете бути впевнені, з ним ніколи і нічого не станеться, і що не менш важливо, доглядати за такою поверхнею легко, і займає це мало часу. Штучний камінь - ідеальний матеріал щоб виготовити стінну панель.

Панель можна використовувати як продовження стільниці. Це є один з безперечних пріоритетів стіновиї панелі з штучного каменю. Для ідеального проектування кухні таке рішення може на порядок збільшити привабливість і навіть додати кухні відчуття більшого простору і комфорту.

Переваги:

 1. Механічна міцність такої стіновий панелі в багато разів перевищує характеристики панелі з натурального каменю.
 2. Різноманітність форм і кольорів - це величезна перевага матеріалу, від натурального каменю такого не добитися.
 3. Якщо у вас панель зі складною геометрією, не біда! У панелі з штучного каменю відсутні шви. Для створення ідеально гладкій поверхні установники в процесі монтажу шліфують і полірують стінну панель.
 4. Унікальність. Особлива технологія дозволяє створювати поверхню будь-якої форми зігнутої або неправильної, а також домогтися будь-якого кольору який вам до душі.
 5. Можна встановити стільницю і зробити фартух з одного і того ж матеріалу.
 6. Велика розмаїтість фактур і колірної гами

Недоліки:

 1. Висока вартість.
 2. Тому як кам'яний фартух має ряд своїх особливостей, його досить складно встановити без сторонньої допомоги..

На чому зупинити свій вибір?

Стеновая панель из искусственного камня

Такий матеріал не можна назвати бюджетним. У плані вартості він явно програє більш доступним матеріалами, з яких виготовляють кухонні стільниці - ламінованої ДСП, керамічній плитці, МДФ. Але, не дивлячись на вади штучного каменю цей матеріал, ще довго залишиться в тренді інтер'єрних рішень не тільки кухні, а й інших приміщень.

Фахівці компанії Stone & Furniture можуть розробити для вас ескіз, який буде унікальним, спираючись на інтер'єр вашого приміщення в цілому.

Виходить, що колекція стінових панелей велика, і вибрати досить таки важко, але у кожного виду матеріалу - свої особливості. Вирішувати тільки Вам, що саме вибирати для обробки свого житла.