Stone & Furniture

Прикрашаємо сходи зі штучного каменю на Новий РікНовий рік - це не тільки подарунки, і гарна ялинка, це ще й новорічний декор будинку або квартири. Приблизно за 2-3 дня до святкування Нового Року необхідно прикрасити будинок гірляндою, мішурою, ялинковими кулями, сніжинками і т.д. так Ви відчуєте наближення свята і піднімите собі настрій!

Декор може зачіпати майже всі присутні предмети, такі як: вікна, меблі, святковий стіл, двері, сходи (якщо їх немає в будинку, тоді можна прикрасити сходи на вулиці). Тому, якщо у Вас в будинку присутні сходи, що ведуть на другий поверх або мансарду, то наші поради будуть Вам корисні.

Чим же можна прикрасити сходи до Нового Року?

Щоб перила і сходи значно змінилися, для їх декору можна використовувати:

 1. Ялинові гілки;
 2. Сухі гілки;
 3. Мішура;
 4. Ялинкові іграшки (кулі, різні фігурки, звірятка);
 5. Сніжинки;
 6. Банти;
 7. Широкі мереживні, бавовняні, атласні стрічки;
 8. Тасьму;
 9. Шкарпетки для подарунків;
 10. Штучні квіти;
 11. Гірлянду і т.д.

Новорічний декор сходів ялиновими гілками

Такий вид декору для сходових перил найпопулярніший, адже ялинові гілки виглядають дуже ефектно. Такі гілки можуть бути штучними або натуральними. Щоб прикрасити сходи, необхідно на підлозі викласти доріжку з ялинових гілок, потім зв'язати їх разом нитками. І укласти на сходові поручні. Не забудьте в деяких місцях підв'язати гілки дротом або стрічками. Ще з гілок можна зробити прекрасні букети, прикрасити їх різноманітними новорічними іграшками, солодощами, сніжинками, і прикраса у вигляді букетів готові. Можна сміливо їх повісити на сходи.

 

Новорічний декор сходів ялиновими гілками

Прикраса сходів ялинковими гілками

 

Креатив на сходах і інші цікаві ідеї

Красиво буде, якщо повісити на сходах побажання для гостей або на ступені покласти яскраві коробки з подарунками.

 

Креатив на сходах

Креатив на сходах і інші цікаві ідеї

 

Декор Новорічних сходів бантиками і сніжинками

Банти зі стрічок відмінно прикрасять сходи і перила, особливо якщо банти яскравого, насиченого червоного кольору. Шовкові стрічки, зав'язані в пишний бант разом з ялинковими іграшками, додадуть Вашим сходам розкоші і прикрасять Ваш будинок.

Їх можна відразу пов'язати навколо перил, або сформувати заздалегідь. Прикрасити сходи своїми руками допоможуть сніжинки. Можна купити готові сніжинки в магазині, або вирізати їх самостійно з картону або паперу. Такий декор можна підвісити на сходові поручні з допомогою атласної стрічки або мотузки. Також сніжинки можна приклеїти на двосторонній скотч до поручнів і навіть на східці.

Оскільки штучний камінь - дуже міцний і довговічний матеріал, його не зможуть зашкодити ніякі декорації. На штучному камені практично неможливо залишити подряпини, і він легко чиститься.

 

Декор Новорічних сходів бантиками і сніжинками

Декор Новорічних сходів сніжинками

 

Прикраса сходів до Нового Року ялинковими кулями

Ялинковими кулями можна прикрасити не тільки новорічну ялинку, а й двері, вікна, люстру і звичайно ж перила. Суть такого декору дуже проста, кульки потрібно нанизати на довгі відрізки стрічки або нитки, і пов'язати їх на перила. Чим більше буде кульок, тим ефектніше виглядатиме вся композиція.

 

Прикраса сходів до Нового Року ялинковими кулями

Прикраса сходів ялинковими кулями

 

Декор сходових перил мішурою

Даний спосіб найпростіший і дешевий. Потрібно взяти довгу мішуру, яка підходить за кольором до решти декору в приміщенні, і обмотати нею поручні перил. Мішуру краще вибирати пишну, так як вона більш ефектно виглядає. До мішури можна прив'язати кулі, сніжинки, аплікації дітей, фотографії та багато іншого.

 

Декор сходових перил мішурою

Декор перил мішурою

 

Тепер Ви знаєте, як можна легко і швидко прикрасити сходи на Новий Рік своїми руками. Потрібно лише заздалегідь продумати всю концепцію майбутнього декору і включити трохи фантазію! З усією душею, вітаємо Вас з наступаючим святом Нового року та Різдва, бажаємо щоб у Вашому домі завжди була любов, затишок і достаток.