Stone & Furniture

Варіанти дизайну кварцу

 

Розроблений кварц досить універсальний, він може доповнити будь-яку колірну палітру або тип декору від традиційного до еклектичного. Кварц має широкий спектр колірних і текстурних опцій.
Ви можете купити тверді кольорові поверхні кварцу, призначені для імітації натурального каменю. Деякі типи кварцу включають металеві плями або шматочки переробленого скла для додаткового візуального інтересу.

Варіанти дизайну кварцу

Багато домовласники вибирають штучний кварц через практично необмежені естетичні варіанти. Наша компанія Stone & Furniture пропонує великий асортимент кварцового штучного каменю в різному виконанні. Ви легко знайдете варіант, який буде ідеально підходити для Вашого приміщення!
Кварцовий пісок використовують для виготовлення стільниць, підвіконь, східців, стійок, мийок, полімерних підлогових покриттів для ресторанів, кафе, офісу і вдома.
До складу кварцу входять полімерні смоли і фарбувальні пігменти від провідних європейських виробників.

Штучний кварц

Штучний кварц на замовлення

Штучний кварц від Stone & Furniture

Стільниця з кварцу: стильно і красиво

Вибираючи кварцові поверхні Ви можете бути впевнені, що навіть через десятиліття вони не потьмяніє і не подряпається. Оскільки кварц - має високу стійкість до механічних пошкоджень, стирання,
він стійкий до впливу атмосферних умов і ультрафіолету.

Стільниця зі штучного каменю - це досягнення новітніх технологій, які дали можливість створити особливий композитний матеріал, що володіє підвищеними характеристиками міцності і гігієнічними характеристиками. Незважаючи на те, що даний матеріал називається штучним, він не синтетичний. На його виготовлення йдуть акрилові смоли і натуральні мінерали, тому для здоров'я людини він абсолютно нешкідливий.

Стільниця з кварцу

Стільниця з кварцу на замовлення

Кварцові профілі

Наші досвідчені виробники кварцу можуть створювати поверхні кварцового каменю для вашого будинку в безлічі різних профілів крайок.

Кварцові профілі

Є також багато різновидів, виліплених або шаруватих країв, доступних для кварцових стільниць, островів і навколишніх ванн. Різні профілі кромок можуть використовуватися для створення зовнішнього вигляду більш товстої плити або створення інших бажаних ефектів.
Компанія Stone & Furniture - Ваш найкращий вибір для виготовлення кварцу і індивідуального дизайну в Україні! Звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть Вам вибрати правильну меблі з довговічного і красивого кварцу.