Stone & Furniture

Вибір мийки зі штучного каменю
Мойка из искусственного камняМийки зі штучного каменю є одними з останніх придбань сучасного світу і стрімко завойовують довіру і захоплення споживача.
Мийки з каменю відрізняються своєю зручністю в експлуатації, довголіттям і чудовим зовнішнім виглядом.

Вибір кольору мийки

Технології виготовлення мийок дозволяють отримати величезний вибір кольорової гами, різні форми і розміри.
Великим попитом користуються мийки класичних відтінків - білі, чорні, коричневі, які нагадують своєю шорсткою поверхнею і малюнком на природний камінь. Природно, вибір набагато ширше, ви можете придбати мийку блакитну, червону, фіолетову і інших кольорів. Насичений колір зберігається від 10 - 12 років активної експлуатації. Також, за допомогою фарбування можна домогтися різних ефектів: матовий, антик, глянець, шагрень.
Цвет мойки

Варіанти форм мийок

Вибір дизайну мийок дуже різноманітний. Миття з штучного каменю - це литьевое виріб, їй можна надати абсолютно будь-яку форму. Затребувані подвійні мийки в формі метелика, це дуже зручно для того, щоб в одній чаші мити посуд, а в інший полоскати або сушити.

Модели моек

Найбільш ходовою моделлю мийки є прямокутна, у якій чаша розташована по центру або збоку. Можна обійтися невеликої круглої або квадратної, якщо є посудомийна машина, але вона повинна бути глибокою, щоб в ній було зручно помити деко, сковорідку або каструлю. Великі раковини займають велику кількість місця, їх не рекомендується встановлювати в вузькі стільниці.

Зручна і проста в догляді мийка з штучного каменю буде радувати вас розкішним зовнішнім виглядом і доставляти захоплення довгі роки від вдалої покупки.