Stone & Furniture

Виробники штучного каменю

Штучний камінь має багату історію створення. Спочатку він був створений для облицювання фасадів будівель і приміщень. Яскравий приклад тому є обробка 1-го поверху в будівлі Нового Ермітажу спорудженого в середині 19 століття. Він до цих пір зберіг свій первозданний вигляд, притягаючи туристів з усього світу.

На ринку штучного каменю існує досить велика кількість виробників. Всі вони мають свої переваги і відмінності, в тому числі і поділ на види штучного каменю акрил і кварц.

Виробники акрилового каменю

На вітчизняному ринку можна виділити наступних популярних виробників акрилу:

Corian - всесвітньо відомий бренд, який випускає компанія DuPont. Він виділяється своїми неймовірними рішеннямі дляTehnologija-proizvodstva-iskusstvennogo-kamnja меблів та інтер'єру, перенесенням зображень на поверхню. Він змінює свою форму при нагріванні, що дає необмежені можливості для дизайнерської думки, так само він легко піддається гравірування.

Tristone - позиціонується як продукт пріміум-класу. У вироби входить тільки 100% якісну сировину і акрилові смоли. У колірному асортименті Tristone налічується 7 колекцій. Серія Модерн, серія Класик, Колекція Візантія, серії Романтик, колекції Бароко, колекція Marble Ocean. Компанія LION CHEMTECH, яка виробляє акриловий камінь Tristone, дає гарантію на виріб 15 років.

Staron - є першокласним оздоблювальним матеріалом. Особливостями каменю даного виробника є гнучкість в обробці при будівництві та у виробництві меблів. Staron є екологічно чистим і безпечним матеріалом. Так само відмінною рисою є можливість поєднувати кілька кольорів в одному виробі.

Montelli - виробляє все та ж відома фірма DuPont. Цього разу завдання фахівців компанії DuPont полягала в здешевленні виробленого матеріалу по відношенню до Corian. Montelli притаманні більшість якостей акрилового каменю: твердість, відсутність відколів і тріщин, але основними перевагами залишається доступна ціна і 10-річна гарантія на продукцію.

Bienstone - акриловий камінь створений в 60-і роки ХХ століття. Bienstone поєднує розкіш натурального каменю і функціональність. Він має широку кольорову палітру, кольори якої схожі на продукцію конкурентів, як по якісної складової, так і за кольором, але при цьому має ціну значно нижче завдяки перенесенню виробництва в Китай. Це дає йому великі конкурентні переваги на ринку акрилу.

NeoMarm - старанно складена мармурова колекція штучного каменю. Основною перевагою виробника NeoMarm є широка палітра кольорів і дивовижні відтінки в поєднанні з хитромудрими мармуровими розводами. Не останнім якістю цього каменю є те, що він безпечний при контакті з харчовими продуктами.

Виробники кварцового каменю

Silestone - кварцовий камінь, який складається на 93% з натурального каменю і тільки 7% полімерні смоли. Такий камінь підходить для тих, хто хоче убезпечити себе від шкідливих мікроорганізмів на кухні та у ванній. Структура матеріалу не дозволяє цвілі і забруднень проникати в поверхню, що робить камінь ідеальним для застосування в приміщеннях громадського харчування.

Caesartone - штучний камінь, з унікальними властивостями. Створено з натуральної кварцової крихти, що дає предметів інтер'єру практичність і чудовий вид. Камінь перевершує в рази натуральний, оскільки він в два рази міцніше граніту по міцності і вигину.kvarts

Avant - висока якість і ексклюзивний декор. По міцності камінь перевершує мармур, пояснюється це тим, що він перебуває на 90% з натурального кварцу. Камінь цінується за його зносостійкість і красиві колекції, це мармурова колекція і гранітна. Серед мармурових - зустрічаються різноманітні мармурові розводи, хитромудрі сірі прожилки на тлі пастельних тонів, глибокі насичені чорні і коричневі кольори. У гранітної колекції - малюнок створюють контрастні включення різних форм і розмірів.

Samsung - більш 70 років компанія прагне до нових творчих висот. Лідер високих технологій електроніки і будівельних матеріалів. Продукція Radianz Quartz відрізняється своєю міцністю, багатофункціональністю і продуманим дизайном. Кварцовий камінь має різну текстуру з прожилками, різними включеннями і розлученнями. А також багата кольорова палітра каменю.

Hanstone - камінь не відрізнити від натурального, він міцний, твердий, не боїться подряпин. До складу кварциту входить 95% кристалів природного кварцу і 5% полімерні смоли з барвниками високої якості. Також ексклюзивність каменю додає те, що до складу його входять дрібні дзеркальні кристали або шматочки скла, для отримання неповторного декору.