Stone & Furniture

Які матеріали вибрати для сходів зі штучного каменю?Лестница из искусственного камняНинішнє виробництво дає можливість практично будь-якому власникові житла або заміського будинку, реалізувати який завгодно інтер'єр цілком відповідний під його побажання і переваги. Одним з головних елементів житла, який часто характеризує цілісний і гармонійний вигляд виступають сходи. Звичайно, кожна сім'я бачить цей елемент по-різному і вимоги до нього відрізняються.

Хтось бажає, щоб відтінок ступенів поєднувався з іншими частинами інтер'єру, іншим важливим є те, яку форму мають ступені. Так само, змінюють зовнішній вигляд такі частини сходів, як поручні і балясина, а також оздоблювальний матеріал. Власне від цих деталей залежать, яким буде дизайн повсякденним і простим або елегантним і багатим. Але якщо відкинути деталі і сфокусуватися на головній частині сходів то, безсумнівно, нею будуть ступені. Саме від вибору якісних ступенів залежить довговічність, практичність, тому слід приділити особливу увагу при їх виборі.

Вибираємо камінь для сходів

Для того щоб сходи не змінювали форму і зовнішній вигляд після закінчення часу, краще звернути увагу на такий матеріал як штучний камінь. Цьому матеріалу притаманний ряд переваг:

  1. Більш прийнятна ціна в порівнянні з виробами з натурального каменю (онікс, граніт, мармур і т.д.).
  2. Зносостійкий і довговічний.
  3. Відмінні зовнішні характеристики.
  4. Є варіанти вибрати серед величезної палітри кольорів.

Вірно, вбрання поєднання всієї конструкції додає непередаваний затишок і багатий вигляд будь-якому житлу.

Сходи з акрилового каменю

Акриловый каменьВсе більше на протязі вже декількох років, в обіг став входити ніхто інший, як акриловий камінь. Він завоював величезну симпатію завдяки великій кількості колірної гами і цінової доступності. Саме це робить його привабливим для застосування в місцях з великим скупченням людей. Найчастіше це:

  1. Торгові комплекси;
  2. Вокзали і аеропорти
  3. Медичні клініки

Варто відзначити, що акриловий камінь багато в чому обходить за своїми властивостями натуральні природні матеріали, так як він не має пористу структуру. Крім цього окремі частини можна з'єднати за допомогою безшовної технології, що є гарантією захищеності від будь-яких негативних впливів.

Сходи з кварцового каменю

Сходи з кварцового каменю - основною перевагою кварцу, яке дає можливість значно розширити сферу його застосування є габарити плит. Цей матеріал виготовляється у вигляді плит значного розміру, що майже прибирає будь-які ліміти на розміри вироблених основних елементів. У виготовленні сходів це має на увазі, що вони можуть бути будь-якої форми і обриси. Крім цього при мінімумі стиків і обрізок можна без особливої ​​складності минути колони і підпірки що, в кінцевому рахунку, може дати можливість отримати цілісний дизайн інтер'єру.

Зносостійкість кварцовою площині дає цьому матеріалу універсальність використання в місцях значного механічного впливу. Площина терпить суворе поводження, не втрачаючи при цьому першорядний вид ще багато десятків років.

Застосовується в:
Ступени из искусственного камня

  1. Басейнах
  2. Лазнях і саунах
  3. Інші приміщення схильні вологи

Єдине, не варто забувати це те, що при частому контакті з водою, яка містить в собі хлор потрібно час від часу проходити поверхню сходів гідрофобними речовинами, що б виключити появу нальоту.

Право вибору, який тип каменю використовувати для сходів в конкретному приміщенні залишається за споживачем. Ви можете звернутися в компанію Stone & Furniture, наші фахівці допоможуть зробити вам правильний вибір штучного каменю саме для вашого приміщення.