Stone & Furniture

Кольори акрилових стільниць зі штучного каменю

акриловые столешницы

У наш час налічується безліч забарвлень штучного каменю, різноманітність яких зможе задовольнити найвибагливішого споживача. Вибираючи відтінок, будь то для кухні або для ванної кімнати, поєднуючи кілька кольорів можна домогтися неповторною композиції, яка підкреслить стиль і індивідуальність будь-якої людини.

Штучний камінь можна комбінувати з різними матеріалами такими як: натуральний камінь, кераміка, дерево, нержавіюча сталь, створюючи при цьому неймовірні елементи декору.

Вибір кольору штучного каменю під інтер'єр

Выбор цвета камня

Кожна людина має свої смакові і колірні переваги. Але при виборі кольору штучного каменю, вибір може зайти в глухий кут через велику кількість колірної гами. Давайте розглянемо основні правила вибору кольору штучного каменю для приміщень.

Наприклад, для кухні потрібно намагатися добитися, що б колір фасаду меблів, стільниці зі штучного каменю, стін і підлогового покриття гармонійно поєднувався між собою.

Стовідсоткового «правильного» поєднання колірних рішень не існує. Бувають лише вдало підібрані, це однотонні кольори, гармонійні, а так само «гра з контрастами».

Категорії сумісності квітів

  1. Під одноколірної палітрою розуміється, що колір меблів, підлоги і стін розташовуються в рамках одного відтінку.
  2. Гармонійна колірна палітра - оформлення приміщення на основі вдалого поєднання кольорів. Гармонійний тандем. Один основний колір, представлений декількома відтінками. Таке поєднання в повній мірі може перетворити нудний інтер'єр в м'яке та спокійне приміщення.
  3. Роблячи обробку інтер'єру на основі гри з контрастами, мається на увазі, що у кожного кольору є свій антипод. Наприклад, у синього - жовтий, у зеленого антипод - червоний, у фіолетового антипод - салатовий.

Поєднання кольорів штучного каменю з елементами інтер'єру

Потрібно взяти до уваги те, що за допомогою кольору акрилової стільниці зі штучного каменю приміщенню можна надати зовсім нові властивості.

Білий колір має Сочетание цветовхарактер поєднуватися з будь-якими іншими, але особливо вдало з синім, червоним і чорним. Білосніжний колір стільниці візуально збільшує розміри кухні.

Сірий відтінок, обраний як головний, не буде віяти тугою, поєднуючись з фіолетовим, кремовим, червоним. Вибравши стільницю сірого кольору, Ви зробите практичний вибір, так як він приховує потертості й відколи.

Класичний чорний підкреслить витонченість меблів будь-якого кольору і ніколи не вийде з моди. Чорна стільниця відмінно буде поєднуватися з контрастними відтінками фасадів кухні.

Темно-коричнева гамма додасть інтер'єру теплоту домашнього вогнища, хоч і візуально зробить приміщення трішки менше.
ЗелКухня с зеленой столешницей ений колір - це стильний колір. Кухні, виконані з використанням зелених тонів, вважаються трендом ось уже кілька років. Кожен, хто обирає для себе зеленні тони для стільниці або меблів, вкладає в підтекст, щось своє, але зазвичай цей відтінок асоціюється з літом або весною.

Він позитивно впливає на нервову систему, знімаючи роздратування і втому. Маючи у себе на кухні стільницю такого кольору, завжди хочеться творити найвишуканіші кулінарні шедеври, які будуть радувати всю вашу сім'ю.