Stone & Furniture

Види стільниць зі штучного каменю



Светлая столешница искусственный каменьШтучний камінь завжди приваблював своєю красою і елегантністю. Матеріал підходить для виготовлення багатьох виробів. Ми звикли, що кухонна стільниця, стійка біля бару або мийка мають структуру і вид натурального природного каменю. Але при всьому цьому структура може варіюватися, і кольору стільниць не обмежені, потрібна тільки ваша фантазія і смак.

Складові штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю бувають двох різновидів: це Акрил і Кварцит. Загальна складова для двох типів каменю - це домішка барвників: пігментів, які забарвлюють масу стільниці, в потрібний вам колір.

Кольори стільниць

Темная столешница искусственный каменьЗазвичай при покупці готових меблів, колір стільниці вже підібраний під колір фасаду. Часто стільниці нейтральних кольорів, спокійні і гармонійні. Але не завжди такі кольори можна вписати в будь-який інтер'єр. Кольори стільниці можуть збігатися з меблями, люстрою або шпалерами. Або навпаки бути контрастною плямою в Вашій кухні. Помаранчева, салатова, блакитна, фіолетова стільниця завжди буде радувати око, і піднімати настрій.

Практичні кольору стільниць

Кольори стільниць можуть бути практичними: камінь з дрібної або великої крихти, на відстані така поверхня виглядає гладкою і однотонною, на такий стільниці сміття, подряпини і плями не дуже виділяються. На однотонних, гладких поверхнях, більше помітні ушкодження або сміття. Ви не помилитеся, якщо оберете чисті тони, білий, серій, темний. Ці кольори практично вписуються в будь-який інтер'єр, і поєднується з усіма кольорами. Важливо пам'ятати, що світлий тон стільниці - візуально збільшить обсяг Вашого приміщення. А темний колір - приховає розміри кухні, створить враження компактності деталей інтер'єру, темна стільниця - це відмінний вибір для просторої кухні.

Яскраві, насичені кольори

Якщо вам хочеться яскраву стільницю - дерзайте. Ви завжди можете повторити колір стільниці на фартусі, стінах, підтримати цей відтінок аксесуарами: текстилем, вазою з квітами, посудом, красивими стільцями або навіть килимом на підлозі Вашої кухні. Головне правило: ніхто вас не зобов'язує дотримуватися ніяким нормам. Колір стільниці може не повторюватися ні в одному з елементів дизайну кухні, а бути просто прикрасою.Столешница искусственный камень текстура

Текстури стільниць

Текстура у штучного каменю буває найрізноманітнішою: імітуючи натуральний камінь - під граніт, під мармур. Є лінії яскравих і насичених кольорів з дрібними блискітками, особливо красиво виглядає вкраплення дрібної крихти, деякі частинки можуть бути трохи більше, а деякі зовсім як пилок, створюється ілюзія піска, такий камінь можна назвати «пісочна фактура». Бувають і такі текстури, як колір слонової кістки з кольоровими вкрапленнями - синіми, жовтими, червоними, зеленими. Часто вибирають світло білу або бежеву стільницю, з гладкою текстурою з великою крихтою. Строго і мінімалістично виглядає, різнокольорові стільниці з алюмінієвої крихтою. Як бачите текстур багато, орієнтуючись на свій стиль кухні, можна вибрати різну структуру стільниці.

Структура стільниці зі штучного каменю

Стільниця складається зі штучного каменю, і основи «каркаса» який виготовляється під форму Вашого майбутнього виробу. Основу виготовляють з якісної березової фанери, яка не пропускає вологу, і дає всієї конструкції, додаткову міцність. Також в стільницю, кріплять так звані «вертикальні отвори», вони скріплюють верхній і нижній шар основи. Краї стільниці, обробляють фрезами. А закруглені, плавні переходи обробляються з використанням печі «термоформінг». Тим самим, можна надати стільниці зі штучного каменю, будь-яку форму.

Структура столешницы из искусственного камня