Stone & Furniture

Вироби зі штучного каменю

stol-v-ofis

Вартість виробу залежить від матеріалу.
Термін виробництва до 10 днів.

Телефонуйте: МТС (050) 566-4443, (066) 134-1240;
viber-logo(095) 349-5100, Київстар (096) 083-1310

Не вбирають бруд

Не вбирають рідини

Термостійкі

Зносостійкі

Антиударні

 

Популярні вироби зі штучного каменю

Раковини та мийки
Мойки из искусственного камня

Стійки<арные стойки из искусственного камня

ПідвіконняПодоконники из искусственного камня

Стінові панелі
Стеновые панели из камня

Ми робимо вироби будь-якої складності і створюємо інтер'єр Вашої мрії.

 

Вироби зі штучного каменю

Штучний камінь це надзвичайний матеріал, що складається з синтетичних речовин. При впливі на нього високих температур він приймає практично будь-яку форму. Завдяки цим унікальним особливостям можна створити абсолютно безшовні площині без щілин і стиків. З штучного каменю виготовляють різні елементи інтер'єру такі як: мийки, столи, стійки, підвіконня, сходи, стінові панелі.

Види виробів зі штучного каменю

Мийка - врізана в стільницю завжди буде виглядати модно і вишукано. Її можна виготовити в колір стільниці для додання цілісності композиції при цьому надати їй будь-яку зручну форму відповідно до планування. Існує велика різноманітність видів раковин: «тюльпан», «латаття», класична підвісна, вбудована, накладна. А також загальноприйняті форми: квадратні, круглі, овальні, прямокутні.

Мойки из искусственного камня

Столи зі штучного каменю першими змогли оцінити власники кафе, ресторанів, готелів та барів. Завдяки міцності матеріалу і стійкості до механічних впливів вони завоювали велику симпатію. Самою уніфікованої формою столів є: квадрат і прямокутник, також бувають круглі і овальні.

Стол из искусственного камня

Стійки з каменю - основні їх види це «барні» і «ресепшн». Саме барна стійка визначає основну атмосферу всього закладу, а вишукана стійка з каменю відразу приковує погляд будь-якого користувача. Адміністративна стійка (ресепшн) є родзинкою будь-якого офісу, а незвичайна і приваблива форма підкреслить статус фірми. Стійки «ресепшн» мають зазвичай строгу форму. Вони бувають кутові, прямі, П-образні, замкнуті і напівкруглі.

Стойки из искусственного камня

Підвіконня з штучного каменю в будь-якому приміщенні завжди буде, виглядати дуже красиво і благородно. Вони мають великий запас міцності, вогнестійкі, нетоксичні. Виготовляють підвіконня різної форми: класичні, еркерниє, прямокутні, підвіконня-стільниці, багаторівневі каскадні підвіконня.

Сходи з каменю - заміський будинок або дворівнева квартира обладнані драбинами виглядають дуже витончено, особливо зі штучного каменю. Основними достоїнствами таких ступенів є: гігієнічність, стійкість до забруднень, легкий догляд. Сходинки бувають класичної та радіусного форми.

Стінові панелі - сучасна кухня не обходиться без такого елемента як кухонний фартух. Для цього зазвичай використовують плитку, скло, пластик, але все-таки кухня буде виглядати набагато респектабельнее і багатше, якщо використовувати на ній стінові панелі з штучного каменю. Вони не сприйнятливі до вологи і мають підвищену ударостійкість.

Чому варто вибрати штучний камінь?

Багато хто задається питанням, чому все-таки варто зупинити свій вибір на виробах зі штучного каменю тому, що це красиво і виглядає дуже шикарно. Такі вироби прослужать довгі роки і не втратять свій первинний вигляд. До того ж ціна штучного каменю значно нижче натурального. Це дає йому ще більш міцну основу закріпиться в побуті в порівнянні з іншими матеріалами.

Основні характеристики штучного каменюю

Всі види штучного каменю мають загальні якості такі як:

  1. Міцність. За властивостями штучний камінь перевершує натуральний;
  2. Екологічність. Чи не виділяє токсичних речовин навіть при сильному нагріванні;
  3. Гігієнічність. За рахунок щільної НЕ пористої структури перешкоджає появі грибків і бактерій;
  4. Вологостійкість. Чи не боїться вологи, може бути застосований в таких вологих приміщеннях як лазня і басейн;
  5. Легкий в монтажі. Деталі зі штучного каменю можна свердлити, пиляти і полірувати. Монолітне з'єднання деталей досягається при використанні спеціалізованого клею.

Замовте прямо зараз

Имя* Телефон*

Виробники штучного каменю

Акрил

Кварц

ttristone

Corian-Logo

montelli-85255587

 

caesarstone_logo

silestone-logo

Samsung-Radianz-logo

staron-samsung

binstoneLogo

neomarm-logo2

 

Hanstone-Logo

avant_logo-1

QuartzLogo